Kontakt

W sprawach strony prosimy o kontakt za pośrednictwem tego formularza kontaktowego,  postaramy się odpowiedzieć w najkrótszym możliwym czasie.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Kategoria:  1 Komentarz
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Właściciel strony nie utożsamia się z ich treścią która jest subiektywną wypowiedzią autora. Wszelkie nadużycia proszę zgłaszać do administratora strony.
1 Odpowiedz
 1. alicja ogoneksays:

  SIWIZNA, ŁYSINA, OTYŁOŚĆ, WYCHUDZENIE, BRAK ZĘBÓW, OKULARY NIE MOGĄ REKLAMOWAĆ WARTOŚCIOWEJ ŻYWNOŚCI JAKĄ SĄ WARZYWA I OWOCE, MIĘSO, MLEKO JAJA.
  Ale rolnicy to osoby niezbędne, ponieważ każdy kraj musi mieć swoją żywność. Za to naukowcy i lekarze są w większości zbędni.
  ASF jest w Polsce od 2014 r. czyli od momentu kiedy PIS spowodował embargo Rosji na żywność. Choroba celowo została spowodowana żywnością, bo w Polsce jest zbyt dużo wegetarian. Tę sytuację można odwrócić.
  Premier Morawiecki
  Zarabiał 3 mln. rocznie, ponieważ polskie banki mają dwukrotnie większe oprocentowanie kredytów niż banki na zachodzie Europy. To też trzeba zmienić. Banków jest u nas już zbyt dużo.
  Minister Szumowski
  1. Natychmiastowe wycofanie wszystkich szczepionek, którymi lekarze celowo okaleczają ludzi. W zamian każdy człowiek i zwierze powinien wypić 3 razy dziennie kwaszone mleko. Musi się też zmienić wygląd ludzi i zwierząt, na trochę ciemniejszy kolor upierzenia. Tylko bruneci mogą jadać jasne mięso, kurczaka.
  2. Natychmiastowa likwidacja Instytutu Żywności i innych zajmujących się wątpliwą działalnością. Także części Uniwersytetów Medycznych. Odżywianiem wszystkich zwierząt zajmie się SGGW. Oni wiedzą chociaż tyle, że każde zwierzę musi mieć ciągły dostęp do jedzenia i toalety, a młode karmi się inaczej. IŻŻ to także zmuszanie do trucia suplementami diety.
  3. W leczeniu mogą być używane tylko preparaty krwi. Żadnych sztucznych elementów na stałe, które powodują wieloletni ból. Rolnictwo będzie ekologiczne więc inni też mogą.
  Minister Gowin
  Ministerstwo wprowadza dożywotnia pracę naukowców. Pan Minister chce żeby utrzymywać bezmyślnych emerytów, którzy nawet z prawidłowym wyglądem nie potrafili zrobić nic sensownego. Potrzebna redukcja całego resortu.
  Naukowcy i elity to osoby z tzw. pochodzeniem. Bardzo często brak im jakichkolwiek kwalifikacji, ponieważ mają tylko towarzyskie. Umawiają się jak okraść innych, bo po znajomości mają taką możliwość. Marzą im sie latyfundia z darmowymi pracownikami na terenach byłych krajów socjalistycznych.
  Lider Agro Unii to jeden z niewielu rolników, którzy wyglądają tak jak powinni.
  Nikt nie pracuje tak dobrze jak osoby bez żadnych dzieci.
  położna Alicja Ogonek

  MEDYCYNA A ROLNICTWO
  W ramach dbałości o ziemię, takie rośliny jak rzepak, SOJA i inne oleiste i wysokobiałkowe, nie powinny być hodowane. To dużo białka i tłuszczu, po którym zwierzęta chorują. Tłuszczu nie można się pozbyć !!!! Potrzebują bardzo dużo chemii, bo nasiona zjadają CZARNE, chyba nornice. Szarego szczura bardzo trudno zabić, a jada tylko ziarno. Nornice jeszcze trudniej, bo zjadają trochę mięsa, żyjącego pod ziemią. Szczury zjedzą różową truciznę, bo ją widzą. Ślepe nornice jedzą czarny rzepak, bo żelazo pachnie.

  Można hodować CZERWONY ryż i żyto, które nie potrzebują żadnej chemii. Wszystkie zwierzęta zjedzą. Mięso powinno być chudsze i bardziej czerwone. Można z nich zrobić trochę niezbędnego oleju i zostanie tanie białko dla zwierząt. Tak jak jak płatki z owsa. Każde mięso może być ekologiczne, jeśli do karmienia zwierząt wykorzystamy ziarna z mniejszą ilością białka i tłuszczu. Tak jak każda żywność !!!!

  Zioła są używane od kilkuset lat, naukowcy nadal nie wiedzą jaką truciznę badają. To atrakcyjny dodatek do żywności. Żyto, gryka tak jak inne ziarna o ciemniejszej barwie to największa zawartość żelaza. Nie potrzebują chemii w uprawie. Wszystkie warzywa o ciemniejszej barwie też tak mają. Olej używany do oprysków działa jak promieniowanie słoneczne. Przyspiesza dojrzewanie roślin. Nie potrzebuje dodatku chemii !!!!! Utrzymuje wilgoć w ziemi. Bardzo dokładnie zmywa go zakwaszona woda.
  Witaminy i minerały dodawane do karmy dla zwierząt to chemia. Zbędna. Prawdopodobnie jest tam również sól.

  Nadmiar soli zwierzęta wydalają nosem. Tak robią legwany na Galapagos. U człowieka to katar alergiczny, świnie miały kiedyś grypę, krowy gruźlicę. To świadczy o dużych brakach żelaza !!!!!, niedożywieniu. Dlatego wszystkie zwierzęta powinny mieć głowę soli kamiennej, żeby korzystać gdy potrzebują ( upały i mróz ).W karmieniu zwierząt wystarczą ziarna z mniejszą ilością białka i tłuszczu, bo żywność PRZESUWA KOLEJNY MNIEJSZY POSIŁEK. Olej dodawany do karmy jest zbędny. Będzie mniej odchodów. Mocznik czyli gnojówkę powinno sie wykorzystać jako odmrażacz na drogach, bo sól zatruwa ziemię. W Austrii tak rozmraża się drogi !!!!!

  Chemia to zawsze zbędny dodatek, ponieważ naukowcy kłamią. Chemia się nie rozkłada, nigdy nie da się jej usunąć, nie jest konserwantem. Powoduje największe szkody, bo to tylko silna trucizna. Jest badana w ten sposób, że jeden czynnik wykrywa inny. Nikt nie zna ilości, ani co naprawdę bada !!!!!!!!!!!!!!

  Żeby zabić CZARNE zwierzę potrzebne są bardzo duże dawki trucizny. Chemię produkują BRUNECI, bo to dewianci, którzy potrzebują silnych bodźców. To BRUNECI, czyli wegetarianie potrzebują szczepionek i „leków”, narkotyków takich jak olej. To oni zajmują się produkcją olejów, którymi się odchudzają po zjadaniu fasoli. Stąd wielkie brzuchy, wiszący tłuszcz, łysina i siwizna. Wegetarianie jadają czerwone mięso okazjonalnie. Każde mięso można jadać kilka razy dziennie. TO ZIARNA I OLEJE czyli nadmiar białka i tłuszczu jest SZKODLIWY.

  Szczury i nornice nadal mają genetycznie WYDŁUŻONE PYSKI, a u ludzi są one już za mocno skrócone. To są genetyczne zmiany świadczące także o brakach zasobów żelaza. I brak zębów.

  To wina chemii podawanej KOBIETOM przed i w czasie ciąży. Na stronach IŻŻ nadal podstawą odżywiania są ziarna. Są, ale tylko dla świni, która nadal ma długi pysk.

  Jest taka słynna prostytutka, RUDA pani Dowbor. Syn po brunecie, bo dorobiony, ale też brunet. Córka byle jaka, to bękart po żonatym komuniście. O interesy dba druga taka sama, czyli BLONDYNKA „caryca”. Utrzymują ją reklamy, bo nie nadaje się do pracy.

  Problem jest w mężczyznach. Powinni mieć czekoladowe włosy. Panowie Mazowiecki, Szumowski, Gowin dbają o wątpliwe interesy swojej branży, bo narobili dzieci WEGETARIANKOM, prostytutkom. A SEKS JEST ZBĘDNY PANOWIE!!

  Brunetką jest Chybicka. Ta chora psychicznie wegetarianka „leczy” chemią dzieci, które nie powinny dostawać żadnej chemii. Selekcją w CZD zajmuje się Dobrzańska, a sama ma 5 siwych, ufarbowanych włosów na głowie i namalowane brwi. Wegetarianizm widać po zwisającym tłuszczu. MIÓD to też tłuszcz.

  NADZÓR MUSI BYĆ IDEALNY. Owłosienie głowy musi być solidne, kręcone i koloru CZEKOLADOWEGO. A skóra musi być ładna i ciemniejsza.Prawidłowy wygląd człowieka, który nadaje się do odpowiedzialnej pracy to: średnia budowa ciała i wzrost, ładna ciemniejsza skóra i włosy kręcone, dłuższe, koloru ciemnej czekolady. Kobiety mogą mieć trochę bardziej rudziejące włosy.
  Tak powinni wyglądać wszyscy ludzie.

  To prawidłowa ilość żelaza do odpowiedzialności za trudniejsze zadania, przewidywania zdarzeń. Żelazo kumuluje się w zbiorniczkach na jelitach i w narządach tj. wątroba i w skórze Użycie lekkiej trucizny ( kwaszonki, zioła ) powoduje, że żelazo ze zbiorniczków pływa we krwi a to zwiększa nasze możliwości umysłowe i fizyczne. Jeśli musimy użyć silniejszej trucizny, wykorzystujemy żelazo z kości ( tłuszcz, dużo pleśni z alkoholu to garby i rzeszotowienie kości oraz wypadanie włosów i jaśniejsza skóra). Tracimy wtedy bardzo dużo żelaza z odchodami, tak jak w przypadku jadania zbędnego białka z produktów zbożowych. Chemia czyli silne leki, suplementy i dodatki do żywności powodują, że mamy ciemne plamy na jasnej skórze. Wszystkie trucizny powodują, że możemy mieć bladą skórę a ciemniejsze włosy – to teoretycznie rozum, ale braki w skórze to agresja.

  Dlatego osoby o brzydkiej skórze to PRZESTĘPCY lub dewianci !!!!!! Dość szybko włosy na głowie stają się siwe, a to oznacza osobę o braku zdolności do jakiejkolwiek pracy. Jeśli ma ciemniejsza skórę, to silnymi truciznami wykorzysta te zasoby żelaza do jakiejś aktywności.

  Wady to osoby wysokie, niskie, bardzo brzydkie i bardzo ładne – tu MATKA była w lepszej FORMIE. Takie osoby żyją i mają się dobrze, jeśli nie pracowały jako dzieci, kiedyś było mniej szczepionek. Zostały wykarmione, bo dom korzystał z podstawowej żywności i jadano tylko czerwone mięso. Wady to także braki wewnątrz i na zewnątrz. Te drugie też nieźle się mają w zależności od domu. Można wykarmić i mogą pracować. Ci którzy mają zbędny kontakt z lekarzami, nie żyją lub są wieloletnimi kalekami. Osoby o CZARNYCH , blond i rudych włosach, szczególnie jeśli ich SKÓRA nie jest ładna, to osobniki o wątpliwej wartości. Potrafią wykonywać wyuczone kiedyś czynności. Mają problem z seksem.

  Wszystkie związki ludzi to osoby o różnym kolorze włosów czyli różnym poziomie żelaza. ZAWSZE PRZEWODZĄ TE O CIEMNIEJSZYCH WŁOSACH, BO MĄDRZEJSZE. Blondyni dość szybko odpadają !!!!! Zawsze blondyni, rudzi, czarni są uwieszeni na czekoladowych włosach. Chcąc zaimponować kradną. Dlatego w instytucjach państwowych powinny pracować głównie osoby o czekoladowych, DŁUŻSZYCH włosach, które nie pozwolą na kradzieże. Małżeństwa zwykle lepiej się starają, bo stracą wszystko. Żadna praca nie może być dożywotnia, bo wygląd potwierdza brak umiejętności !!!!!!!!!!!!!!

  W związkach zwykle tylko jedno dziecko jest silniejsze. Albo matka była akurat lepszej jakości, albo ojciec dorobił. Dzieci zawsze są wynikiem dużego stanu niedożywienia jednej z osób w związku. Słabsze dziecko można poprawić tylko czerwonym, chudym mięsem i chudym mlekiem. Kwaszone i niewielką ilość białka roślinnego można zawsze. Do 10 razy dziennie. !!!!!!Uzupełnianie braków żelaza trwa wiele lat, ponieważ zbyt dużo tracimy z odchodami.

  Szczepionki, suplementy, sztuczne mleko czyli chemia z olejem robią takie same szkody jak leczenie nowotworów. Takie dzieci to hodowla kalekich potworków, żyjących latami.
  Andre Rieu, w TVP Rozrywka – wiek 64 lata, rudy czubek głowy, z małym brzuszkiem. To czas gdy o mało nie zbankrutował. Orkiestrą zarządza od 25 lat. Jadają chyba cielęcinę, odpowiednik wieprzowiny, zbędny żółty ser, fasolka, ziemniaki także na śniadanie, jeśli hot-dog to kiełbasa 2 razy większa niż bułka. Zaczynał z ciemnymi włosami. Dlatego tak powinni wyglądać wszyscy, żeby pracować do emerytury.
  położna Alicja Ogonek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*