Wesołych Świąt!

zyczenia

Pałac po Dębami żyje swoim rytmem każdego dnia, spotkania Klubu Seniora, aerobik, rękodzieło itd. Jednak przed świętami jest tu wyjątkowa krzątanina. W jednym miejscu panie lepią pierogi na wigilię dla samotnych, w innej salce trwają próby kolędnicze i w tym czasie Klub Miłośników Poezji zorganizował również swoje spotkanie podsumowujące tegoroczny występ. Do zeszłego roku, czyli do dziesiątego wieczoru coroczna przygoda z poezją kończyła się na premierze i do września kolejnego roku nie spotykaliśmy się w swoim gronie. Jednak 10 lat to szmat czasu, zdążyliśmy stworzyć grono przyjaciół, w którym jest miło przebywać więc na podsumowującym spotkaniu byliśmy prawie wszyscy. Oprócz poczęstunku i fantastycznej atmosfery jest okazja na świeżo wymienić się spostrzeżeniami i uwagami na temat ostatniego występu. Lubimy dużo rozmawiać o tym, co robimy, umiemy się nawzajem krytykować bez obrażania się na siebie, analizujemy opinie publiczności i chcemy, żeby kolejny wieczór wypadł jeszcze lepiej niż poprzedni.

Przy okazji naszego spotkania zrobili nam niespodziankę członkowie rękodzieła, którzy przyszli do nas z kolędą i opłatkiem. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim, było mnóstwo życzeń i serdeczności. Wspaniale, że tyle ludzi ma ochotę do siebie się uśmiechać i ze sobą współpracować. Nie ma podziałów, wzajemnych żalów i pretensji

, jest tylko wspólne działanie, które służy wszystkim mieszkańcom naszej Zalasowej. W niedzielę wigilia dla osób samotnych z naszej miejscowości. Niech to spotkanie sprawi, żeby nie czuli się osamotnieni, żeby zobaczyli, że wielu, mimo szybkiego tempa życia, o nich pamięta i przy okazji świąt znalazło czas, by na chwilę się zatrzymać, przygotować poczęstunek i połamać się opłatkiem. Klub Miłośników Poezji dołącza się do wszystkich życzeń dla każdego gościa niedzielnej wigilii. Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt!

Kategoria: Aktualności, Galeria  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.