Spotkanie „Osteoporoza cichy złodziej kości”

 

W ramach programu realizowanego przez Stowarzyszenie Zalasowian Erasmus +”pt. Rozwijanie umiejętności podstawowych dla poprawy jakości życi” 19 października 2018 r. odbyła się prelekcja  dla Seniorów „Osteoporoza – cichy zabójca kości”, którą poprowadziła Dorota Turczyn. Pani Dorota w sposób bardzo przystępny i co ważne krótko nie zanudzając, przedstawiła jak ta choroba się objawia, jaki prowadzić tryb życia, jak się odżywiać ,żeby jej uniknąć i co należy robić gdy się objawi.

Spotkanie odbyło się w naszej bibliotece dzięki uprzejmości  pani dyr. Gminnej Biblioteki w Ryglicach, a miła atmosfera tego miejsca dobrze nastraja do takich spotkań, bo organizatorki zawsze dbają o to by było i dobre ciasto i herbatka . Pani prezes Stowarzyszenia  Katarzyna Mróz  zaprosiła wszystkich na następne spotkanie w przyszłym tygodniu.

Maria Romanowska

A ja ze swojej strony serdecznie dziękuje pani Dorocie Turczyn, za wygłoszenie prelekcji oraz Gosi, Edycie i Anastazji za pomoc w przygotowaniu spotkania, a pani pani Jagodzińskiej dyr. Gminnej Biblioteki w Ryglicach za udostępnienie pomieszczeń biblioteki.

Prezes Stowarzyszenia Katarzyna Mróz

 

 

Kategoria: Aktualności, Koło Seniorów z Zalasowej  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.