13 września Mali Zalasowianie w kinie

45 tancerzy dziecięcego zespołu folklorystycznego Mali Zalasowianie  obejrzało film produkcji USA pt. „Gdzie jesteś, Krzysiu?” w Cinema 3D Galeria Tarnovia.

Film ten jest niejako kontynuacją lektury o Kubusiu Puchatku, której autorem  AA Milne. Głównym jego przesłaniem jest przyjaźń, która nie przemija wraz z upływającym czasem i niesprzyjającymi okolicznościami. Główny bohater książki ? Krzyś dorósł i został całkowicie pochłonięty przez pracę zawodową, a problemy oddaliły go od rodziny, nie potrafił cieszyć się z życia i spędzać czasu ze swoimi najbliższymi. Wówczas do akcji wkraczają wierni towarzysze z dzieciństwa ? Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek. Wyruszają w niebezpieczną podroż ze Stumilowego Lasu do Londynu, aby przypomnieć mu magię dzieciństwa. Sprawiają, że Krzysztof na nowo odnalazł w sobie Krzysia, którego zatracił.  Każdy uczestnik wycieczki podkreślał, że warto było obejrzeć ten film. Samo kino jest nowe i bardzo komfortowe, co również wpłynęło na pozytywną ocenę całości.

Wyjazd ten był całkowicie sponsorowany przez Stowarzyszenie Zalasowian w osobie P. Prezes Katarzyny Mróz, jako podziękowanie za występ w czerwcu b.r. na międzynarodowym spotkaniu  w ramach projektu Erasmus+, którego Stowarzyszenie było organizatorem, a P. B. Golec koordynatorem.

Dziękujemy

Mali Zalasowianie wraz z opiekunem J. Sarad

Serdecznie dziękujmy P. Marii Romanowskiej i Marzenie Mróz za pomoc w sprawowaniu   opieki nad dziećmi w czasie wyjazdu do kina.

 

 

Kategoria: Aktualności, Mali Zalasowianie  Comments off
Treść komentarzy stanowi własność ich autora. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.