Archiwum Kategori »Biuletyn „W Naszej Zalasowej” «

„W Naszej Zalasowej” – jubileuszowy 50 numer!!!!

    Przedstawiamy Państwu 50 Jubileuszowy numer Biuletynu „W Naszej Zalasowej”. Jubileusz ma to do siebie, że musi być odpowiednio zaznaczony i uświetniony.  Jak zapewne Państwo zauważyli takim akcentem jest nowa szata graficzna, której autorką jest Ewelina Zabawa Mamy nadzieję, że przyjmą ją Państwo z aprobatą. Skąd wziął się ów 50- ty jubileusz? W roku 2002 Biuletyn został przejęty od parafii Zalasowa, stał się czasopismem informacyjnym Stowarzyszenia Zalasowian i tak funkcjonuje do dziś. W czasie trzynastu lat istnienia Biuletynu ukazało się 49 numerów co daje w sumie 1008 stron druku, a w nich ponad 624 artykuły, 1669 zdjęć, współpracowało z nami ponad 81 [ ... ]
Kategoria: Aktualności, Biuletyn "W Naszej Zalasowej"  Comments off

„W Naszej Zalasowej” w wersji elektronicznej

Aby nieco uatrakcyjnić naszą  stronę,  postanowiliśmy przygotować, wydawany  przez Stowarzyszenie Zalasowian Biuletyn Informacyjny,  „W Naszej Zalasowej”  w wersji elektronicznej. Od 10 lat,  Stowarzyszenie Zalasowian jest wydawcą tego lokalnego kwartalnika i to własnie ten okres postanowiliśmy opracować w formie elektronicznej.  W najbliższym czasie w zakładce  Biuletyn W Naszej Zalasowej  po kliknięciu w okładkę danego numeru  będzie  można  zapoznać się z jego treścią, kolejne numery  niebawem. Zapraszamy Państwa na chwilę wspomnień.                                                                                          

W Naszej Zalasowej 4(25)/2008

Zapraszamy do kolejnego, tym razem świątecznego wydania biuletynu ?W Naszej Zalasowej?.W nowym numerze znajduję się informacje z ostatnich zebrań wiejskich oraz innych ciekawych wydarzeń dotyczących naszej wioski . Biuletyn do nabycia w lokalnych punktach sprzedaży.
Kategoria: Aktualności, Biuletyn "W Naszej Zalasowej"  Comments off

W Naszej Zalasowej

Pragniemy poinformować Państwa że Stowarzyszenie Zalasowian wydaje kwartalnik pt. „W Naszej Zalasowej.” Biuletyn jest w całości poświęcony aktualnym sprawom dotyczącym mieszkańców naszej miejscowości. Aktualny numer wraz z archiwalnymi można zakupić w siedzibie Stowarzyszenia Zalasowian lub u Prezesa Stowarzyszenia. W najbliższym czasie w miarę możliwości  postaramy się w tym dziale zarchiwizować wydane przez nas numery. Życzcie nam powodzenia !!
Kategoria: Biuletyn "W Naszej Zalasowej"  Comments off